SKANDÁL: Nejpřitažlivější učitelka na internetu opět nemá identitu. Kdo to může být a proč nestojí o slávu?

SKANDÁL: Nejpřitažlivější učitelka na internetu opět nemá identitu. Kdo to může být a proč nestojí o slávu?

Tahle čistě internetová aféra začala tím, že kdosi publikoval na YouTube, video s neuvěřitelně sympatickou učitelkou matematiky. Kraťoučké video se začalo bleskově virálně šířit a internet zachvátila horečka, kterou mohla vyléčit jen jedna odpověď: Kdo je a kde učí, tahle „nejpřitažlivější matematikářka“?

Jen o pár dnů později někdo z „hledačů“ objevil, že učitelce je velmi podobné půvabné děvče Oksana Neveselaja, z běloruského Minsku. Soudit se tak dalo podle pečlivě vedeného instagramového účtu Oksany (ZDE) A Oksana měla na svém účtu opravdu „přitažlivé fotky.

Oksana-Neveselaya-a-700x431

Oksana-Neveselaya-25-768x959

„Hledačům“ se Oksana prostě zalíbila. A to pořádně! Během relativně krátké doby, začalo instagramový účet neznámé ( i když velmi hezké) dívky z Běloruska sledovat 600 000 lidí (?!). A blouznit o ideální matematikářce, kterou budou žáci všech stupňů vždycky milovat a nikdy nenávidět.

Jenže nakonec se ukázalo, že Oksaně je 17, teprve dokončuje střední školu a tak to tedy nemůže být teď už „mýtická“ učitelka na videu, dokonce nemůže být vůbec žádná učitelka. A když se podíváte na Oksaniny fotky a na ono původní video, tak vlastně není té „učitelce“ ani moc podobná.

Oksana-Neveselaya-8-768x768

Je to prostě obyčejná, i když velmi hezká, mladá dívka. Ovšem její instagramový účet teď sleduje 600 000 lidí z celého světa. Takže jestli má Oksana aspoň trochu obchodního ducha, může být tohle vlastně happy end.

zdroj: DailyDoser, videozonly.com