V humřím klepetu #1: Všude samá ŘEPKA!

V humřím klepetu #1: Všude samá ŘEPKA!
HUMR / humr sranda

Říkal jsem si, že když už po mně pojmenovali web, tak bych sám občas něco mohl vzít do klepeta a říct, co si o tom myslím… Lidem sice vůbec nerozumím, ale občas ke mně dojde nějaká zpráva, která mi dokáže, že se zabývají fakt zbytečnejma věcma. Naposledy to byl úplnej výbuch po tom, co se něco stalo nějaký ŘEPCE. Vím, jsme v Čechách, tím pádem tu máme specifickej kontext, ale stejně!

Otevřu net a vybafne na mě ŘEPKA, kterou odsoudili. Každej den odsouděj strašný množství lidí, ale ŘEPKU? Moc jsem to nechápal, ale nakonec jsem to přešel mávnutím klepeta. Jsme v Čechách, že jo… Stejně mi to ale nedalo a něco jsem si o tý ŘEPCE zjistil. A pak už jsem to fakt nedával… Ta ŘEPKA prej totiž hrála fotbal. Opakuju: vím, že jsme v Čechách, tedy v končinách, kde je to dost specifický a kde to s fotbalem šlo od doby, co skončil Nedvěd, hodně dolů. Ale stejně… aby fotbal hrála ŘEPKA? Já měl za to, že ŘEPKA se pěstuje pro semena! Nevím no… Ta ŘEPKA prej navíc chodí s ženskou, která teda vypadá daleko víc jako ŘEPKA než tamta (prej) opravdová ŘEPKA…

Tak nevím, jestli tu všem lidem přidávají do vody LSD, nebo příběhu o tý ŘEPCE, co hraje fotbal, věřit… Ale zase je fakt, že jsme v těch Čechách, no… Dějou se tu i podivnější věci.

VIDEO: KAUZU ŘEPKA OLEJKA NECHÁPEME ANI MY…