VIDEO: Tohle musíte mít! Dead or Alive Xtreme 3 je nejlepší hra „pro pány“ všech dob!

VIDEO: Tohle musíte mít! Dead or Alive Xtreme 3 je nejlepší hra „pro pány“ všech dob!
luckyborg / Dead or Alive Xtreme 3 hra sexy video

Jestliže jste si na léto ještě nevymysleli žádný důstojný program, natož pořádnou dovolenou někde v tropech, máme pro vás řešení. A vlastně i pro vás všechny ostatní. Dead or Alive Xtreme 3 je nejlepší hra všech dob, po níž už vám žádná jiná nebude dost dobrá.

Ačkoli má název jak obyčejná zombie řezničina, jde o něco úplně jiného. V prostředí přiměřeně luxusního resortu na tropickém ostrově spolu zápasí virtuální kočky v plavkách. Konkrétní disciplíny snad ani nechtějte vědět, ale vězte, že stojí za to a že holky si jen tak nic nedarují. Jestli vás zajímá víc, mrkněte se na přiložené video. Nejlépe však bude, když si tuhle hru prostě seženete.

A víte, co je ještě hustší? Že se k téhle hře chystá unikátní hardwarová vychytávka, která bude vydechovat všechny pachy ve hře. Parfémy, krev, pot, slzy i opalovací krémy. Nic z toho by nemělo chybět! Takže až se budete letos na Istrii nudit, nezapomeňte mít po ruce tuhle nejvychytanější letní pařbu všech dob, ať je to dovolená, na kterou nezapomenete. Je to na příklad ideální zábava na večery s přítelkyněmi (a příteli).

– naj
www.esuba.eu